Deva Ağrı Kremi Ürün Görseli

Kremlerin Ağrılar Üzerine Etkisi

Ağrı Giderme Kremi Faydaları

Vücut ağrısı olan herkes hemen onlardan kurtulmak istiyor. Onlar hayatımızı rahatlatıyor ve çalışıyorlar. Bu nedenle insanlar ağrı tedavisinde çeşitli yöntemlere sahiptirler. Ağrı kesici için ısı tedavisi, soğuk terapi, masaj, cupping, oral ilaçlar, elektrik tedavisi, vb. En popüler seçenektir.

Tüm ağrı tedavisi yöntemleri arasında, ağrı kesici krem ​​veya jel krem ​​yardımcı, etkili ve güvenli biridir. Isı terapileri veya elektrik tedavisinden çok daha uygundur. Oral ilaçlardan daha güvenlidir. Ağrı kesici kremlerin her hanede niçin hediye ettikleri budur. Bununla birlikte, her ilacın kendi yararları ve yan etkileri vardır. Birçok kişi yan etkileri ihmal ederken faydalara odaklanır. Bu makale size her iki tarafın görüşlerini sunacaktır.

Ağrı Giderme Kremi Nedir?

Topikal analjezikler, etkilenen cilt bölgelerine püskürtme veya sürtünme yoluyla uygulanan ağrı kesicilerdir. Ağrı kesici krem, topikal analjeziklerin bir formudur. Kolaylığı ve bulunabilirliği nedeniyle, ağrı kesici krem ​​en yaygın ağrı kesiciler arasında yer almaktadır. Bu yazıda, tarif dışı ağrı kesici kremden söz ediyoruz.

Ağrı kesici kremler sıklıkla, kaslarınız ve ciltleriniz için hafif ağrılar ve ağrılar, gerilmeden gelen küçük sırt veya kas ağrısı veya osteoartiritten eklem ağrısı uygulanır. Ağrı kesici kremlerin tedavi edemediği bazı acılar var. Bununla birlikte, genellikle doktor muayene ve reçeteye ihtiyaç duyan ciddi ağrılardır. Günlük ağrı için ağrı kesici krem ​​optimum seçenektir.

Birçok ağrı kesici krem ​​ve jel, tarif edilmeden kolaylıkla doktorunuzdan satın alabileceğiniz tanımlanmamış bir ilaçtır. Bunlar eczanelerde, süpermarkette veya e-ticaret web sitesinde mevcuttur. Kremi nasıl uygulayacağınız ve kremin kaç kez uygulandığına dair her tür ağrı için sıklıkla bir kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Ağrı kesici kremlerin kullanımı için özel şartlar olarak hiçbir şey yoktur.

Lokalize Tedavi

Ağrı kesici krem ​​lokalize bir tedavidir. Kremi etkilenen bölgeye sürtiğimizde o bölgedeki acıyı azaltacaktır. Krema dokusunun esnekliği sayesinde sorunlu alanları kolaylıkla hedef alabiliriz. Neredeyse her yerde uygulanabilir. Örneğin oral boya tedavisi almak. Ağrıyı azaltmak için oral ilaç kullandığınızda, ağrı kesici ilaç kan dolaşımına gidecek ve tüm vücudu ağrı alanıyla birlikte etkileyecektir.

Tıbbın yoğunlaşan etkileri kremanın tedavi gücünü arttırır. Aynı ağrı alanını oral ilaçlara kıyasla tedavi etmek için daha az miktarda ilaç gerekir. Ağrı kesici krem ​​ile uygulama kontrol elinizdedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )